ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΜΕΙΒΟΜΕΝΗ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ 2016-2017-ΠΙΝΑΚΑΣ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Στην Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση (Α.Π.Α) για το ακαδ.έτος 2016-2017 συμμετέχουν οι φοιτητές/ριες που πληρούν τις απαιτούμενες από τη Θεσμοθέτηση προϋποθέσεις, υπέβαλαν ηλεκτρονικά την Αίτηση στην ιστοσελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης (pa.uth.gr) και κατέθεσαν τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο Γραφείο Πρακτικής Άσκησης στο Συγκρότημα Τσαλαπάτα εγκαίρως, όπως είχαν ενημερωθεί, μέχρι και τις 31 Μαρτίου 2017. Στη συνέχεια επισυνάπτεται ο πίνακας με τους φοιτητές του Τμήματος ΠΤΕΑ που θα συμμετέχουν στην Α.Π.Α για το ακαδ.έτος 2016-2017. Όλοι οι φοιτητές/τριες που επιθυμούν να κάνουν την Πρακτική τους ανεξάρτητα από το διάστημα που θα την πραγματοποιήσουν καλούνται μέχρι τις 9 Μαΐου 2017 να υποβάλουν ηλεκτρονικά στη σελίδα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης (pa.uth.gr) την Καρτέλα Πρακτικής τους. Έχουν σταλεί σε όλους/ες τους φοιτητές/τριες του παρακάτω πίνακα email με αναλυτικές οδηγίες τις οποίες καλούνται να διαβάσουν και να τηρήσουν με προσοχή.
Οι φοιτητές/ριες παρακαλούνται να ελέγχουν συστηματικά την αλληλογραφία τους και να παρακολουθούν την ιστοσελίδα του pa.uth.gr για τις σχετικές ανακοινώσεις.

Για τον πίνακα πατήστε εδώ