Φέτος, λόγω της πανδημίας,  θα δοθεί προτεραιότητα ΜΟΝΟ στους φοιτητές/τριες του 7ου εξαμήνου. Το ενδιαφέρον σας ήταν πολύ μεγάλο (συνολικά 192 άτομα!) και είναι αδύνατο να ικανοποιηθεί το αίτημα όλων. Παρακαλώ κάντε εγγραφή στο eclass μόνο όσοι/ες το δήλωσαν το μάθημα και είναι 7ου εξαμήνου και κοιτάξτε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στα «Έγγραφα» για να δείτε σε ποιο τμήμα θα είστε.
Συνολικά θα λειτουργήσουν 4 τμήματα (2 απογευματινά τμήματα κάθε Δευτέρα και 2 απογευματινά μαθήματα Τρίτη).
Τα μαθήματα ξεκινούν στις 11/10, θα γίνονται στην αίθουσα Πολυεργαστηρίου (Νέο Κτίριο, 2ος όροφος, Γρ. 18) και θα ξεκινούν κάθε Δευτέρα και Τρίτη στις 6μμ

Επίσης στα μαθήματα πρέπει να προσέρχεστε με μάσκα και γάντια.
ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ
Να μην αλλάζετε τμήματα κατά τη διάρκεια των μαθημάτων για δύο λόγους: α. λόγω παρουσιών που θα λαμβάνονται σε κάθε μάθημα, και β. λόγω της ισορροπίας του αριθμού των φοιτητών που πρέπει να υπάρχει σε κάθε τμήμα εξ αιτίας του κορωνοϊού
Ευχαριστούμε για την κατανόηση
Καλή συνέχεια!