Σύμφωνα με τις οδηγίες από τη Διεύθυνση Μηχανοργάνωσης του ΠΘ, oι φοιτητές θα πρέπει να συμπληρώσουν ηλεκτρονική δήλωση συμμετοχής στις εξ αποστάσεως εξετάσεις, η οποία διατίθεται σε σχετική ανακοίνωση στην  ιστοσελίδα του τμήματος.

Όσοι φοιτητές δηλώσουν ότι αδυνατούν να συμμετάσχουν στις εξ αποστάσεως εξετάσεις, θα πρέπει να υποβάλλουν ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ στη Γραμματεία του Τμήματος(Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.)  μέχρι τη Δευτέρα 15/6/2020 και ώρα 15:00 μ.μ., Υπεύθυνη Δήλωση μη συμμετοχής, η οποία διατίθεται και στην  ιστοσελίδα του τμήματος.

Από τη γραμματεία