Αγαπητοί φοιτητές-τριες,

Λόγω της υφιστάμενης κατάστασης στον τομέα της δημόσια υγείας (COVID-19), η προθεσμία υποβολής της ηλεκτρονικής «Αίτησης Εγγραφής», της «Καρτέλας Πρακτικής» και της ηλεκτρονικής αποστολής των δικαιολογητικών σε ευανάγνωστη μορφή στο email της Πρακτικής του Τμήματος (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.), παρατείνεται έως τις 24 Απριλίου. Με την παράταση αυτή, οι φοιτητές δεν θα μπορούν να ξεκινήσουν την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση αρχές Μαΐου. Τέλος, αυτό το διάστημα επικοινωνείτε με το Γραφείο Πρακτικής κυρίως μέσω του email της Αμειβόμενης Πρακτικής Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .

Γραφείο Πρακτικής Άσκησης
Επιτροπή Ερευνών