Αγαπητοί φοιτητές-τριες,

Λόγω των γεγονότων με τον κορονοϊό και των προληπτικών μέτρων που λαμβάνονται καθημερινά για την αποφυγή συνάθροισης προσώπων, θα αποστείλετε τα δικαιολογητικά σας για την Αμειβόμενη Πρακτική Άσκηση ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά, σκαναρισμένα σε ευανάγνωστη και εκτυπώσιμη μορφή στο email της Πρακτικής για το Τμήμα σας Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Θα έρχεται απάντηση στο email σας αν είναι ολοκληρωμένα τα δικαιολογητικά σας ή αν υπάρχει κάποια εκκρεμότητα. Το Γραφείο μας παραμένει ανοιχτό και η διοικητική υποστήριξη τους Τμήματος θα είναι διαθέσιμη τηλεφωνικά (24210 06382) και στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Σχετικά με την συμπλήρωση της Καρτέλας Πρακτικής, λόγω της αναστολής λειτουργίας των εκπαιδευτικών φορέων και την πιθανή δυσκολία σας να επικοινωνήσετε με φορείς υποδοχής  Πρακτικής Άσκησης που σας ενδιαφέρουν, κατά πάσα πιθανότητα θα πάρει παράταση η προθεσμία. Παρακολουθείτε το πανεπιστημιακό σας email και τις ανακοινώσεις στη σελίδα του Τμήματος και του Γραφείου Πρακτικής για την παράταση που θα δοθεί...

Γραφείο Πρακτικής Άσκησης
Επιτροπή Ερευνών