ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΙΑΚΑ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ, ΓΕΩΠΟΝΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ, ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ.

Το μάθημα των Γερμανικών δε θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 25/10/2019, λόγω απουσίας των φοιτητών για το εορταστικό τριήμερο. Θα αναπληρωθεί όμως την Τετάρτη 30/10/ 2019. Για το υπόλοιπο εξάμηνο το μάθημα θα τηρηθεί κανονικά το πρόγραμμα της Παρασκευής που ήδη γνωρίζετε.

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ I: Τετάρτη, ώρα 12.00 αίθουσα Η2(κτίριο Δελμούζου, Αργοναυτών και Φιλελλήνων).

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΙΙΙ: Τετάρτη, ώρα 13.15 αίθουσα Η2(κτίριο Δελμούζου, Αργοναυτών και Φιλελλήνων).

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟΥΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ώρα 15.30, αίθουσα Η2(κτίριο Δελμούζου, Αργοναυτών και Φιλελλήνων).

Β. Παλασάκη

Τηλ. 6981670861