Θα διανέμονται σημειώσεις στο γραφείο 11Β, 1ος όροφος, πίσω από το Εργαστήριο Τ.Π.Ε. - Κυριαζής Βαΐτσης, την Τρίτη, την Τετάρτη και την Πέμπτη (18/4/2019) από 12:00 μέχρι 13:00 για τους φοιτητές που έχουν συμπεριλάβει στη δήλωση μαθημάτων τους τα παρακάτω μαθήματα:

• Νευροψυχολογία και ειδικές διαταραχές μάθησης με έμφαση στις μαθησιακές δυσκολίες / 6ο εξ
  • Εργαστηριακή εξάσκηση στην παθολογία της γλώσσας, της μνήμης και των επιτελικών λειτουργιών / 8ο εξ

Η παραλαβή των σημειώσεων μπορεί να γίνει και από τρίτο άτομο αρκεί ο δικαιούχος φοιτητής/τρια να έχει δηλωμένο το αντίστοιχο μάθημα στη Γραμματεία του Π.Τ.Ε.Α. Όσοι δεν μπορέσουν τις παραπάνω ημερομηνίες μπορούν να τις παραλάβουν εργάσιμες ημέρες και ώρες 9 πμ-2 μμ από το γραφείο μου (εκτός από άδεια προσωπικού και δουλειά εκτός γραφείου) μέχρι το τέλος του εξαμήνου.

Κυριαζής Βαΐτσης - Γραμματεία ΠΤΕΑ