Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα και με το συνημμένο πρόγραμμα ορκωμοσιών της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, η ορκωμοσία των αποφοίτων του Παιδαγωγικού Τμήματος Ειδικής Αγωγής θα λάβει χώρα την Πέμπτη 21 Ιουλίου 2016 και πιο συγκεκριμένα:

α) για τους αποφοίτους από Α έως και Λ στις 13.30 (οι οποίοι καλούνται να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος το αργότερο έως τις 12.30 μ.μ.) και

β) για τους αποφοίτους από Μ έως και Ω στις 14.30 (οι οποίοι καλούνται να προσέλθουν στη Γραμματεία του Τμήματος στις 13.35 μ.μ.)

Για να δείτε το πρόγραμμα πατήστε εδώ.

Για την εύρυθμη διεξαγωγή των τελετών ορκωμοσίας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε  ότι  εντός του Αμφιθεάτρου, τόσο στην αίθουσα και τον εξώστη όσο και στον περιβάλλοντα χώρο του, δεν επιτρέπεται η χρήση σερπαντίνων, κομφετί, χρήση κόρνας κ.λ.π.