NEA ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΗΜΕΙΩΣΕΩΝ

Δίνονται σημειώσεις για τα μαθήματα:

• Κλινική νευροψυχολογία του παιδιού, 1o
  • Σύγχρονες παιδαγωγικές προσεγγίσεις, 3o
  • Ψυχοφυσιολογία των μαθησιακών διαταραχών, 5o
  • Γραμματισμός και κωφό παιδί, 5ο
  • Εισαγωγή στη βαρηκοΐα-κώφωση, 1ο
  • Παθογένεση της αναπηρίας, 1ο
  • Έγκαιρη ανίχνευση και παρέμβαση στη νηπιακή ηλικία, 7ο

Οι σημειώσεις για τα μαθήματα της κ. Νησιώτου έχουν ανεβεί και στο e-class στα αντίστοιχα μαθήματα και μπορείτε να τις κατεβάσετε από εκεί.

Όσοι φοιτητές δεν μπόρεσαν να πάρουν τις σημειώσεις στις προκαθορισμένες ημερομηνίες μπορούν να προσέλθουν μετά τις διακοπές των Χριστουγέννων από 7 έως 17 Ιανουαρίου κάθε Τρίτη και Πέμπτη και ώρα 12:00 με 13:00.

Κυριαζής Βαΐτσης, kiriazis@uth.gr

19/12/2013

Θα διανεμηθούν σημειώσεις που αφορούν τα μαθήματα:

• Κλινική νευροψυχολογία του παιδιού, 1 εξ, ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ
  • Σύγχρονες παιδαγωγικές προσεγγίσεις, 3 εξ, ΜΠΟΤΣΟΓΛΟΥ
  • Ψυχοφυσιολογία των μαθησιακών διαταραχών, 5 εξ, ΒΛΑΧΟΣ

Η διανομή των σημειώσεων θα γίνει από 12/12/2013 έως 20/12/2010, στο Νέο Κτίριο, 1ος όροφος, γραφείο 11Β (πίσω από το Εργαστήριο ΤΠΕ) κάθε ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ και ώρες 11:00 με 13:00. Για την παραλαβή των σημειώσεων δεν είναι απαραίτητο να έρθετε αυτοπροσώπως. Το πρόσωπο που θα παραλάβει τις σημειώσεις για λογαριασμό του ενδιαφερομένου αναλαμβάνει ακέραια την ευθύνη της παράδοσης των σημειώσεων στον κάτοχο.
Απαραίτητη προϋπόθεση για την παραλαβή των σημειώσεων είναι ο/η δικαιούχος να έχει δηλώσει το μάθημα στη Γραμματεία για το χειμερινό εξάμηνο 2013-14.
Όσοι φοιτητές δεν μπορέσουν τις συγκεκριμένες ημέρες να πάρουν τις σημειώσεις θα πρέπει να προσέλθουν σε νέα ημερομηνία και ώρα που θα ανακοινωθεί στην ιστοσελίδα του ΠΤΕΑ.

Για τα μαθήματα: Παθογέννεση της αναπηρίας, Εισαγωγή στη βαρηκοΐα-κώφωση, Γραμματισμός και κωφό παιδί, Έγκαιρη ανίχνευση και παρέμβαση στη νηπιακή ηλικία θα βγει ΝΕΑ ανακοίνωση μόλις είναι έτοιμα προς διανομή.

Κυριαζής Βαΐτσης, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
5/12/2013