Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί/ές φοιτητές/ήτριες του Π.Μ.Σ. "Επιστήμες της Αγωγής: Ειδική Αγωγή" να ενεργοποιησουν το λογαριασμό ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας προκειμένου να λαμβάνουν εκεί την αλληλογραφία τους.

Για τους φοιτητές που ΔΕΝ ολοκλήρωσαν τις προπτυχιακές σπουδές τους στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας έχει τοποθετηθεί στο φάκελο υποδοχής έντυπο με οδηγίες και κωδικούς ενεργοποίησης.

Οι φοιτητές που ολοκλήρωσαν τις προπτυχιακές σπουδές τους στο Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας έχουν ήδη e-mail. Σε περίπτωση που κάποιος δε θυμάται το user name και τον κωδικό του παρακαλούμε να επικοινωνήσει άμεσα με την υπηρεσία των Δικτύων (κ. Ασήμος Νικόλαος, τηλ. 24210 74686) και στη συνέχεια να μας αποστείλει για να καταγράψουμε την ηλ. διεύθυνσή του.

Από το Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2015 και έπειτα η ενημέρωση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου θα γίνεται αποκλειστικά στις διευθύνσεις του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

UTH Logo 30years GR20xronia ptea