Δεδομένης της κατάστασης δίνεται παράταση της προθεσμίας προεγγραφής των επιτυχόντων στο Π.Μ.Σ. έως την Τετάρτη 26 Αυγούστου 2015. Οι επιτυχόντες καλούνται έως τότε να καταθέσουν το ποσό των 1000,00 ευρώ στον εξής τραπεζικό λογαριασμό:

Τράπεζα: ALPHA BANK

Τραπεζικός λογαριασμός: 310-00-2002-020927

IBAN: GR86 0140 3100 3100 0200 2020 927

Στην απόδειξη κατάθεσης πρέπει να αναγράφονται υποχρεωτικά το ονοματεπώνυμο του

φοιτητή και ο κωδικός έργου ο οποίος είναι 3914.

Αφού πραγματοποιηθεί η κατάθεση ο υποψήφιος καλείται να καταθέσει στη γραμματεία του Π.Μ.Σ. αντίγραφο της απόδειξης της τραπεζικής κατάθεσης είτε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) είτε με fax (24210 74756). Η πρωτότυπη απόδειξη  πρέπει να κρατηθεί από τον υποψήφιο και να κατατεθεί στη γραμματεία με την εγγραφή του τον Σεπτέμβριο σε ημερομηνίες που θα ανακοινωθούν εγκαίρως.

Η κατάθεση του ποσού προεγγραφής κατοχυρώνει τη θέση του επιτυχόντα. Σε περίπτωση που μετά τη λήξη της παραπάνω προθεσμίας δεν γίνει η προεγγραφή ή υπάρξει άρνηση συμμετοχής στο Π.Μ.Σ. από κάποιους επιτυχόντες, η γραμματεία θα καλέσει για εγγραφή τους επιλαχόντες με τη σειρά επιτυχίας τους μέχρι να συμπληρωθεί ο προβλεπόμενος αριθμός θέσεων.

Σύμφωνα με τον Εσωτερικό Κανονισμό Λειτουργίας του Π.Μ.Σ. σε εξαιρετικές περιπτώσεις, οι οποίες αφορούν προβλήματα υγείας του φοιτητή/τριας, μπορεί να γίνει δεκτή για ένα χρόνο και μόνο αναστολή φοίτησης. Η αίτηση αναστολής πρέπει να κατατίθεται εντός δύο μηνών από την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε με τη Γραμματεία του Π.Μ.Σ. (Τετάρτη και Πέμπτη και ώρες 10:00-13:00 και Παρασκευή και ώρες 13:00-16:00) στο τηλ. 24210 74756 ή να επικοινωνείτε ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

UTH Logo 30years GR20xronia ptea