Βόλος 5/12/2012

Το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης (ΓΠΑ) και η Δομή Απασχόλησης και Σταδιοδρομίας (ΔΑΣΤΑ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας διοργανώνουν την Απολογιστική Ημερίδα της Πρακτικής Άσκησης για τα έτη 2009-2012, την Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2012 και ώρα 18:00 – 21:15, στο Αμφιθέατρο Σαράτση. Στην Ημερίδα θα συμμετάσχουν με εισηγήσεις οι Ιδρυματικοί Υπεύθυνοι της Πρακτικής Άσκησης – Καθηγητές/τριες, κ. Δ. Κακανά (Π.Θ.), κ. Μ. Κλήμης (Πάντειο Πανεπιστήμιο), κ. Α. Κορωναίος (Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης), κ. Γ. Κώστα (Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης), κ. Μ. Ταρουδάκης (Πανεπιστήμιο Κρήτης), ο Διευθυντής του Επιμελητηρίου Μαγνησίας, κ. Κ. Βούκουτος, και Φοιτήτριες / Απόφοιτες των Τμημάτων του Π.Θ., Π.Τ.Ε.Α., Τ.Ο.Ε. και Π.Τ.Π.Ε. Επισυνάπτεται η σχετική Πρόσκληση και σύντομα θα αναρτηθεί και το πλήρες κείμενο του Προγράμματος.

Αφίσσα